Haber

Ozzy Osbourne sağlık sorunları nedeniyle konserlerini iptal etti

İngiliz rock ve heavy metal müzisyeni Ozzy Osbourne, fiziksel durumunun sahneye uygun olmaması nedeniyle gelecekteki konserlerini iptal ettiğini açıkladı.

Osbourne, Twitter hesabından 4 yıl önce bir kazada geçirdiği omurga yaralanmasına işaret ederek, “Hala şarkı söyleyebiliyorum ama 3 ameliyat, kök hücre tedavileri, bitmek bilmeyen fizik tedaviler ve sibernetik terapiden sonra vücudum hala fiziksel olarak zayıf.” açıklama yaptı.

Bu yıl 14 Haziran’a kadar sürmesi planlanan Avrupa ve İngiltere turnesi için bilet alan hayranlarına teşekkür eden Ozzy Osbourne, sağlık durumunun seyahat, prova ve konserlere gitmesine izin vermemesi nedeniyle tüm konserlerini iptal etmek zorunda kaldığını kaydetti. sahnede.

Seyahat etmeden konser vermeye çalışacak

Sahne hayatının bu formda sona ereceğini hiç düşünmediğini ifade eden ünlü isim, “Ekibim, şehirlere ve yurt dışına gitmeden nasıl konser verebileceğim konusunda fikirler üretiyor.” terimleri kullandı.

Ünlü sanatçı, bugüne kadar kendisine destek olan hayranlarına teşekkür ederek, satın alınan konser biletlerinin bedelinin iade edileceğini vurguladı.

Ozzy Osbourne

1948’de İngiltere’nin Birmingham yakınlarındaki Marston Green’de doğan ve “Ozzy” lakaplı John Michael Osbourne, 19 yaşında Black Sabbath setine katıldıktan sonra ün kazandı.

Black Sabbath ile 8 albüm kaydeden müzisyen, 1978 yılında gruptan ayrılarak solo çalışmalarına başladı.

Toplam 13 solo albüme imza atan Osbourne, 2013 yılında eski grubu Black Sabbath ile geri dönüş yapmış ve “13” albümünde vokal yapmıştır. 2016 yılında Black Sabbath’ın müzik hayatına son vermesinin ardından solo çalışmalarına devam eden Osbourne, 2022 yılında son albümü “Patient Number 9″u çıkardı.

maden-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu