Haber

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Melek Mosso konseri sonrası istifa etti

– Mosso konserinin ardından AK Parti Belediye Başkanı istifasını açıkladı

TEKİRDAĞ – Melek Mosso Konseri’nin ardından ilk açıklama Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’den geldi. Yüksel, “Onurla hizmet ettiğim Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı görevimden “Milli Yüzyıl” vizyonuyla ülkemin gündemini daha fazla meşgul etmemek adına istifa ettiğimin bilinmesini isterim. Cumhurbaşkanımızın büyük ve güçlü bir Türkiye hedefiyle ortaya koyduğu Türkiye”.

Süleymanpaşa Belediyesi’nin düzenlediği Kiraz Festivali’ndeki Melek Mosso konseri çeşitli yansımalara neden oldu. Yoğun tepkiler üzerine Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel istifasını açıkladı.

Yüksel yaptığı açıklamada, “2009 yılından itibaren AK Parti Tekirdağ teşkilatlarında ilçe başkan yardımcısı, il başkan yardımcısı, ilçe başkanı ve il başkanı olarak görev yaptıktan sonra Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın onayı ile Süleymanpaşa Belediye Başkanlığına seçildi. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde aday adayı oldum.Sevgili yol arkadaşlarımızla birlikte gösterdiğimiz üstün gayretle şirin ilçemiz Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı görevini üstlenerek siz değerli hemşerilerimizin teveccühünü kazandım. Süleymanpaşa’yı şerefim, haysiyetim ve şerefimle.Cumhurbaşkanımızın önderliğinde devletimize ve milletimize hizmet için yola çıkan, gerektiğinde mevcudiyetini bile göze alarak yola çıkmış insanlarız.Bu yolda üzmek aklımın ucundan dahi geçmemiştir. ya da birlikte çalışmaktan onur duyduğum meslektaşlarımı rencide etme.. O yüzden kendilerinden tekrar rica ediyorum.. Konserde sanatçının özür dilemesinin ardından bir anda yaşananlar, çok yakından tanıdığım milletimden özür dileyerek teşkilatımızın hassasiyetlerine dokundu. ; Bilmenizi isterim ki, ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonuyla ülkemin gündemini daha fazla meşgul etmemek adına onurla hizmet ettiğim Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı görevimden istifa ettiğimi, Cumhurbaşkanımızın büyük ve güçlü bir Türkiye için ortaya koyduğu. Esas olan Cumhurbaşkanımızın önderliğinde devlete ve millete sadakatle hizmet etmek, milletçe birlik ve beraberlik içinde yaşamaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu